"Ještě nikdy, tolik lidí, nevděčilo za tak mnoho, tak malé hrstce.”

  SIR WINSTON CHURCHILL

9.9.2018

Royal Golf Club Mariánské Lázně

bm_dajbych_logo_rgb_color.jpg

Děkujeme všem účastníkům a partnerům CZECH RAF GOLF TROPHY 2018 za skvělou atmosféru a den plný emocí a těšíme se na září 2019. Fotogalerii najdete ZDE.

V roce 2019 se akce koná v neděli 15.září v Royal Golf Clubu Mariánské Lázně. Součástí bude společenský večer v sobotu 14.září v klubovně RGCML.

Stránky pro ročník 2019 budou aktualizovány 1.ledna 2019.

Royal suadrons in royal golf club
Czech RAF Golf Trophy 2018
Představení projektu

Nikdy nebudeme moci dostatečně poděkovat těm, kdo se za Československo každý den pouštěli nad Velkou Británií i nad Evropou do bojů na život a na smrt za nás ostatní.

Náš golfový turnaj, i jeho společenský program, je tím nejmenším co můžeme udělat. Účastníkům turnaje, hostům i partnerům projektu  nabídneme nejen profesionálně připravený golfový turnaj, ale také dokonalou atmosféru letiště kdesi v Anglii, mezi lety 1940 a 1945 ...

Dokonalý turnajový servis, maketa letounu Supermarine Spitfire v "životní velikosti" s československou vlaječkou před klubovnou, ale především skutečný Spitfire Mk.XVI

v imatrikulaci 312.peruti na nebi,

v barvách britských královských vzdušných sil nad královským golfovým klubem ...

Podmínky přijetí k peruti

Jedinou podmínkou přijetí je chuť pustit se do boje ... Turnaj je koncipován jako soutěž čtyřčlenných flightů (letek), ale přihlásit se můžete sami, ve dvojici nebo trojici.

Personál základny Royal Golf Clubu Mariánské Lázně a náš velitelský tým se postarají o Vaše pohodlí a ty nejlepší podmínky pro souboje na hřišti. 

Bude-li účast týmu podporována Vaší firmou, může být účast spojena s její prezentací a příslušnými účetními doklady. 

Detaily, včetně propozic turnaje a časového harmonogramu dne a najdete v Podmínkách účasti.

Registrace probíhá prostřednictvím formuláře, který najdete v hlavním menu.

Organizátoři projektu

Tým, který se stará o zdárný průběh CZECH RAF Golf Trophy má mnohaleté zkušenosti s organizací těch největších golfových turnajů, společenských akcí a leteckých produkcí:

Whisky&Kilt Golf Club, zakladatel projektu, ví vše o britském stylu. Členové klubu se podíleli, mimo jiné, na organizaci golfového turnaje za účasti Jeho královské Výsosti prince Edwarda v Mariánských Lázních v roce 2005.

Czech Spitfire Club, je uznávaným znalcem historie působení Čechoslováků v Royal Air Force. Je majitelem unikátní makety letounu Spitfire (1:1) a garantem jedinečného stylu Royal Air Force. 

SKY PROMOTION, je specialistou (nejen) na eventy spojené s leteckou technikou nebo golfové turnaje s bezchybnou produkcí. V portfoliu jeho služeb najdete třeba i Caddie Girls ...

bm_dajbych_logo_rgb_color.jpg

© 2017 by CZECH RAF Golf Trophy. Proudly created with Wix.com

Kopie - huricane pes