bm_dajbych_logo_rgb_color.jpg

9.9.2018

Royal Golf Club Mariánské Lázně

Představení projektu

První, co jsme měli na mysli, když jsme o projektu začali přemýšlet, bylo, aby každý, kdo se ho z pozice hráče nebo partnera zúčastní, prožil nezapomenutelný den v jedinečné atmosféře a věděl, že svou účastí vyjadřuje úctu těm, kdo za nás denně riskovali své životy.

Tradice, kterou chceme založit, symbolicky začíná v roce, kdy slavíme 100 let od vzniku republiky a kdy britská Royal Air Force slaví také 100 let ...

Místo konání bylo jasné od začátku - jediný golfový klub ve střední a východní Evropě, který se může pyšnit titulem "Royal", udělený britskou panovnicí, je tím nejlepším prostředím pro tak stylovou akci. Navíc, zkušenosti týmu klubu s pořádáním mezinárodních golfových turnajů nejvyšší sportovní úrovně, jsou zárukou dokonalého servisu pro hráče.

STYL PROJEKTU

Především díky spolupráci s Czech Spitfire Clubem se můžete těšit na profesionálně připravený styl letiště kdesi uprostřed britských ostrovů včetně dokonalé makety letounu Spitfire v životní velikosti a posádky letiště v battledressech s československými nášivkami ...

STYL PROJEKTU

Také Čeští RAFáci přispějí k dokonalé atmosféře a svými dobově oděnými a vybavenými piloty, pozemním personálem a slečnami v uniformách WAAF skvěle doplní vystavený Spitfire ... Těšte se na ukázku předletového breefingu nebo start do bojové akce ...

PODPORA ZE VZDUCHU ...

Supermarine Spitfire Mk.XVI v barvách 312.perutě a s označením DU-N, se kterým v roce létal, jako velitel letky, Otto Smik, bude součástí zahajovacího ceremoniálu. Díky Classic Trainers a díky pilotovi Stephenovi Steadovi, bude mít naše akce spolehlivou vzdušnou podporu.

SERVIS GOLFOVÉHO TURNAJE

Zapomeňte na styl běžných komerčních turnajů. To, co Vás čeká v Mariánských Lázních snese nejpřísnější měřítka vrcholných sportovních akcí, včetně značení hřiště na úrovni mezinárodních turnajů a přítomnosti mezinárodního rozhodčího s licencí R&A.

DOKONALÁ PÉČE O POSÁDKY

Restaurant Morris je vyhlášený svými lahůdkami. Tento den si je navíc užijete v typicky britském a českém stylu! Těšte se třeba na dokonalé "Fish&Chips" .... Díky společnosti MARKS & SPENCER LONDON budou součástí cateringu britské speciality.

CHARITATIVNÍ ČÁST

Součástí golfového turnaje bude charitativní soutěž na jedné z jamek, jejíž výtěžek, věnovaný Vojenskému fondu solidarity Armády ČR, předáme podvečer akce, v rámci závěrečného ceremoniálu a vyhlášení výsledků turnaje.

© 2017 by CZECH RAF Golf Trophy. Proudly created with Wix.com